Лекц. Останнім часом все більше говорять про те, що від ефективного менеджменту залежить успіх роботи організацій, їх ефективність, виживання організації в умовах становлення ринкових відносинСторінка1/131
Дата конвертації05.02.2019
Розмір0,92 Mb.
ТипРішення
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   131

ЛЕКЦ._2.
Останнім часом все більше говорять про те, що від ефективного менеджменту залежить успіх роботи організацій, їх ефективність, виживання організації в умовах становлення ринкових відносин.

Необхідність менеджменту витікає із необхідності визначення організаційних цілей та шляхів їх реалізації, пошуку та координування всіх необхідних для успішної роботи організації ресурсів, організації самого ведення справи, пошуку варіантів вирішення проблем, з якими організації приходиться стикатися, визначення напрямку коригуючих дій в умовах змін складових зовнішнього та внутрішнього середовища. Ефективний менеджмент дає змогу розкритися можливостям людини і використовує здібності, прагнення та інтелект людей для найефективнішого досягнення цілей організації за допомогою використання мотиваційних факторів, знань психологічних особливостей поведінки та теорій мотивації.

Завдання менеджменту полягає в тому, щоб ставити і розуміти цілі діяльності організації та бачити яким чином виконуються дії по їх досягненню.


Каталог: files -> doc
doc -> Стандарти державної акредитації лікувально-профілактичних закладів I. Загальні положення
doc -> Міністерство освіти України
doc -> Про затвердження Статуту тальнівської загальноосвітньої санаторної школИ-інтернату i iii ступенів Черкаської обласної ради у новій редакції
doc -> Черкаська обласна рада
doc -> Грудне вигодовування. Чому це так важливо?
doc -> Прикорм дітей
doc -> Вимоги до кваліфікаційних робіт
doc -> Програма для складання вступних іспитів до аспірантури факультету соціології за спеціальністю 22. 00


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   131


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка