Мета: розкрити практичну цінність природи для людини



Сторінка1/7
Дата конвертації05.02.2019
Розмір3,12 Mb.
ТипПовідомлення
  1   2   3   4   5   6   7



Інтегроване заняття

з розвитку мовлення та курсу «Я і Україна»

(природознавство)



Мета: розкрити практичну цінність природи для людини;

дати дітям знання про окремі лікарські рослини:

ромашку, волошку,м’яту,материнку,звіробій,барвінок,

про їх цілющі властивості; про те, де ростуть, коли цвітуть.

Вчити розрізняти рослини за зовнішнім виглядом, за запахом.

Формувати здоров’язберігаючу компетентність.

Виховувати бережливе ставлення до природи, поповнити знання учнів з теми «Лікарські рослини».
Обладнання: предметні малюнки,

гербарії,

книги,

чаї з лікарських рослин.
Хід уроку

І. Організація класу.

Добрий день вам, добрі люди!

Хай вам щастя й доля буде!

Не на день і не на рік,

А на довгий – довгий вік!

Психоформула.


  • Який у вас настрій? Передайте виразом обличчя. Усміхніться до мене, поділіться гарним настроєм з товаришем.

За виразом обличчя я бачу, що все гаразд і загальний наш настрій можна показати так:

(задоволення)

Я бажаю, щоб такий настрій був у нас до кінця уроку.



Каталог: attachments
attachments -> Загальна патоморфологія Пошкодження
attachments -> Міністерство охорони здоров’я України
attachments -> Мета уроку: дидактична: сформувати знання про зорову сенсорну систему розвивальна
attachments -> Узагальнюючий урок: взаємодія сенсорних систем
attachments -> Різнорівневі тестові завдання до теми «Сенсорні системи»
attachments -> Програма для загальноосвітніх навчальних закладів
attachments -> Методичні рекомендації до практичних занять з навчальної дисципліни «Анатомія, фізіологія та гігієна дітей шкільного віку»
attachments -> Програма фахового вступного випробування за тестовими технологіями з основ педіатрії при вступі на навчання до хнму у 014 році на курс для здобуття окр «спеціаліст», спеціальність «лікувальна справа», на базі окр «МОЛОДШИЙ спеціаліст»
attachments -> Тема Вступ
attachments -> Мета: ознайомити учнів із духмяними речовинами найрізноманітніших типів: етерами, альдегідами, спиртами насиченого, ненасиченого й ароматичного рядів; розкрити значення хімії для розуміння явищ природи; вивчити історію застосування духмяних


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка