Міністерство охорони здоров‘я УкраїниСторінка1/22
Дата конвертації01.11.2018
Розмір0,49 Mb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   22


Міністерство охорони здоров‘я України

Національний медичний університет

імені О.О. Богомольця
Кафедра клінічної фармакології та клінічної фармації


РОБОЧИЙ ЗОШИТ

для самостійної роботи студентів

Навчальна дисципліна «Клінічна фармакологія»

Спеціальність 7.12010005 “Стоматологія”

Студент ______________курсу

______________________________ф-ту

ПІП _______________________________

__________________________________

Дата виконання «___» _________ 20__ р.

Викладач: __________________________

Київ - 20__ р.


Вступ.
Понад 50% всіх лікарських засобів призначають, відпускають або реалізують нераціонально, в той час як близько 50% пацієнтів неправильно їх використовують.

Перелік лікарських засобів (ЛЗ), що застосовуються у стоматології постійно збільшується. У своїй практичній діяльності стоматолог має враховувати наявність у пацієнта супутніх соматичних захворювань, а також те, що пацієнт може вже отримувати відповідну медикаментозну терапію. Все це вимагає знань лікарських засобів, оптимального їх вибору та раціонального використання.Метою викладання навчальної дисципліни «Клінічна фармакологія» є підготовка спеціалістів, які володіють достатнім обсягом теоретичних знань та практичних навичок для проведення максимально раціональної лікарської терапії у конкретного пацієнта. Дисципліна допоможе оволодіти методологією вибору найбільш ефективних та безпечних лікарських засобів, а також їх комбінацій, враховуючи індивідуальні особливості організму пацієнта, перебіг та форму захворювання, наявність супутньої патології, на основі даних доказової медицини.

Всі набуті навички з індивідуалізації лікарської терапії є можливість перевірити при підготовці «Протоколу оцінки ефективності та безпечності застосування лікарських засобів» (додаток 2).

Викладач на початку циклу навчання надає студентам схему робочого зошита. Перевіряє стан виконання завдань із СРС (роздрукованих або представлених на електронному носії, надісланому на електронну пошту тощо) проводиться шляхом тестового та іншого письмового контролю, а також за вмінням вирішувати типові проблемні ситуації.

Оцінка за результати виконання завдань в робочому зошиті включається в оцінку поточного контролю.

Володіння (знання та вміння використання при вирішенні практичних завдань) матеріалом робочого зошиту гарантує студенту позитивну оцінку з дисципліни.
Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   22


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка