Обережно африканська чума свинейСкачати 14,61 Kb.
Дата конвертації05.02.2019
Розмір14,61 Kb.Обережно – африканська чума свиней
Незважаючи на постійні спалахи африканської чуми свиней в Російській Федерації та Республіці Білорусь, Україна донедавна вважалась благополучною щодо цього захворювання країною. Та на жаль, це тривало недовго: протягом січня 2014 року на території нашої держави зареєстровано вже два випадки цього небезпечного захворювання в Луганській області на кордоні з Російською Федерацією.

Перший випадок стався 6 січня в Станично-Луганському районі, де був виявлений труп дикого кабана, а другий – 30 січня в селі Давидо-Микільське Краснодонського району в одному з приватних господарств.

Хочеться наголосити, що в результаті проведення заходів щодо недопущення розповсюдження збудника африканської чуми свиней на інші території в селі Давидо-Микільське оголошено карантин та знищено спаленням усе наявне поголів'я свиней.

Тернопільська область та наш район, у тому числі, благополучні до даного захворювання, але з метою недопущення його виникнення на засіданні Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації затверджено ряд заходів, які необхідно проводити та дотримуватись власникам тварин та відповідним службам. Адже збитки, нанесені від спалаху особливо небезпечних хвороб, до яких відноситься АЧС, виражаються не лише в затратах господарства на оздоровчі заходи, а тягнуть за собою й економічну блокаду країни, несуть за собою відмову інших країн від імпортування продукції тваринництва з неблагополучної держави, а ці витрати вже є загальнодержавними.Власникам тварин, які займаються вирощуванням свиней на території району, потрібно забезпечити "закритий режим" роботи цих господарств, головам сільських і селищних рад необхідно проводити взаємний обмін інформацією з державною службою ветеринарної медицини щодо стану захворюваності тварин на підконтрольних територіях. При виникненні захворювань серед свиней слід негайно повідомляти ветеринарних лікарів району, які нададуть кваліфіковану пораду і допомогу.
Начальник УВМ в районі І.Задорожний
Каталог: data -> upload -> publication -> zborivska
publication -> Розпорядження голови районної державної адміністрації 2015 № програма соціально-економічного та культурного розвитку борщівського району на 2015 рік паспорт
publication -> Розпорядження щодо організації виконання зазначеної програми
publication -> Кременецький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги охорона та гігієна праці на виробництві
publication -> Розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 квітня 2007 року №213 «Про внесення змін до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17 жовтня 2005 року №537 «Про регулювання цін (тарифів) в області»
publication -> Фонд соціального страхування України інформує
zborivska -> Відділу культури і туризму Зборівської районної державної адміністрації


Поділіться з Вашими друзьями:


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка