Програма та навчальний план спеціалізації за фахом «Функціональна діагностика»Скачати 27,16 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації05.02.2019
Розмір27,16 Kb.
ТипПрограма
  1   2

Пояснювальна записка
Основною метою навчання на циклі спеціалізації з функціональної діагностики є надбання спеціальності лікаря функціональної діагностики – однієї з передбачених номенклатурою лікарських спеціальностей, затверджених наказом МОЗ України. Контингент- лікарі відділень і кабінетів функціональної діагностики.

Тривалість навчання на циклі – 4 місяці (624 учбових годин).

Навчання проводиться за програмою, яка включає 8 окремих курсів, на базі яких розроблений конкретний навчальний план циклу спеціалізації з функціональної діагностики. Додатковими програмами передбачено вивчення питань організації екстреної медичної допомоги населенню у надзвичайних ситуаціях, гуманітарних аспектів діяльності лікаря, Сніду, інфекційних хвороб. Система навчання передбачає лекційний курс, практичні і семінарські заняття, комп’ютерний контроль оволодіння програмою. Окрім цього, програмою передбачено базовий, етапні і заключний види контролю. Іспит складається з трьох розділів: здачі опанування практичними навичками, заключного комп’ютерного контролю по програмі лікар-спеціаліст і співбесіди. Для іспиту на циклі спеціалізації використовують комп’ютерну атестаційну програму.

Лікарі, які закінчили навчання на циклі спеціалізації, підлягають атестації на визначення рівня знань та практичних навичок з присвоєнням звання лікаря-спеціаліста за спеціальністю «Функціональна діагностика».

Програма та навчальний план спеціалізації за фахом «Функціональна діагностика» розроблені колективом кафедри кардіології і функціональної діагностики Київської медичної академії післядипломної освіти ім.. П.Л.Шупика за наказомМОЗ України від 11.03.1999 р №53 у відповідності до кваліфікаційної характеристики лікаря-спеціаліста з функціональної діагностики, затвердженої наказом МОЗ України від 20.09.1993 р. №208.

Програма та навчальний план схвалені Координаційною науково-методичною радою з післядипломної освіти лікарів і провізорів при Управлінні освіти і науки МОЗ України 29 травня 2000 р.Навчальний план

Спеціалізації зі спеціальності «Функціональна діагностика»


Тривалість навчання: 4 місяці (624 год.)

Мета навчання: підготовка лікаря спеціаліста за спеціальністю «Функціональна діагностика»

Контингент слухачів: лікарі, які закінчили інтернатуру за спеціальностями «Лікувальна справа» або педіатричного профілюп/п


Каталог: 606 -> UKR -> Pidvych.kvalif -> Robochi%20programi%20cikliv
Robochi%20programi%20cikliv -> Особливо небезпечні інфекції 6 учбових годин
UKR -> Базовий рівень знань
Robochi%20programi%20cikliv -> Пояснювальна записка підготовка лікарів-терапевтів на циклах стажування здійснюється згідно навчальних планів які розробляються на підставі типового навчального плану і уніфікованої програми зі спеціальності «Терапія»
UKR -> Міністерство охорони здоров'я україни державний заклад «дніпропетровська медична академія моз україни»
Robochi%20programi%20cikliv -> Дз дніпропетровська медична академія моз україни


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка