Тематичний план практичних занять з основ стоматології для студентів v курсу медичного факультету на осінній семестр 2012-2013 навчального рокуСкачати 15,21 Kb.
Сторінка1/2
Дата конвертації02.01.2019
Розмір15,21 Kb.
  1   2

ТЕМАТИЧНИЙ ПЛАН ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ

З ОСНОВ СТОМАТОЛОГІЇ

ДЛЯ СТУДЕНТІВ V КУРСУ МЕДИЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ

НА ОСІННІЙ СЕМЕСТР 2012-2013 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ


з/п


Тематичний план практичних занять

модуля 1


К-сть

годин


1.

Організація стоматологічної допомоги населенню в Україні. Основні етапи розвитку тимчасових і постійних зубів. Терміни та ознаки фізіологічного прорізування зубів. Зубо-щелепні аномалії та деформації. Вроджені вади розвитку зубів. Карієс тимчасових і постійних зубів у дітей: причини розвитку, основні клінічні ознаки, принципи лікування.

2

2.

Захворювання тканин пародонта у дітей: гінгівіт, пародонтит, пародонтальний синдром. Причини розвитку, клінічні ознаки захворювань, принципи лікування. Прояви в порожнині рота інфекційних та соматичних захворювань дітей.

Профілактика карієсу і хвороб пародонта. Основні заходи первинної профілактики стоматологічних захворювань. Характеристика сучасних засобів для гігієнічного догляду за порожниною рота.2

3.


Диференціальна діагностика больового синдрому в терапевтичній стоматології. Невідкладна допомога. Захворювання твердих тканин зуба, пульпи та періодонта.

2

4.

Захворювання тканин пародонта: клініка, профілактика та принципи лікування. Зв"язок захворювань пародонта з патологією органів та систем (травною, ендокринною, серцево-судинною, нервовою). Захворювання СОПР. Вірусні та бактеріальні ураження СОПР. Диференційна діагностика виразок різного ґенезу на СОПР. Фактори ризику розвитку онкологічних захворювань.

2

5.

Знеболення в щелепно-лицевій хірургії. Запальні процеси щелепно-лицевої ділянки.

2

6.

Доброякісні, злоякісні новоутворення щелепно-лицевої ділянки. Пошкодження м'яких тканин і кісток щелепно-лицевої ділянки. Черепно-лицева травма.

2

7.

Підсумковий модульний контроль

3
Разом

15

Затверджено на кафедральних зборах. Протокол № 1 від 31 серпня 2012 р.


в.о. завідувача кафедри

хірургічної стоматології


та щелепно-лицевої хірургії
професор Я.Е. Варес


Каталог: files -> kafedry -> hirstomshel
kafedry -> Імені данила галицького
kafedry -> Робоча навчальна програма з дисципліни
kafedry -> Робоча навчальна програма
kafedry -> Методичні вказівки і завдання до контрольних робіт з мікробіології з основами імунології за кредитно-модульною
kafedry -> Білет №1 Кардіалгії. Диференціальна діагностика. Основні синдроми гострої ревматичної лихоманки. Діагностика клінічних типів дихальної недостатності. Клінічні прояви гастроезофагеальної рефлюксної хвороби
hirstomshel -> Тематичний план практичних занять
hirstomshel -> З хірургічної стоматології для студентів iii курсу стоматологічного факультету


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка