Закон україни про Концепцію сталого розвитку України Верховна Рада України постановляє : Схвалити Концепцію сталого розвитку УкраїниСторінка1/8
Дата конвертації19.01.2019
Розмір122 Kb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8ЗАКОН УКРАЇНИ

Про Концепцію сталого розвитку України

Верховна Рада України постановляє:

1. Схвалити Концепцію сталого розвитку України.

2. Кабінету Міністрів України на основі Концепції сталого розвитку України в шестимісячний строк забезпечити подання на розгляд Верховної Ради України проекту Стратегії сталого розвитку України.

 

СХВАЛЕНО
Законом України "Про Концепцію сталого розвитку України"


від     2001 року N 

КОНЦЕПЦІЯ
сталого розвитку України

Входження України в загальносвітовий цивілізаційний процес зумовлює необхідність позбутися негативної практики господарювання, що недостатньо враховувала потреби збереження довкілля під час провадження будь-якої діяльності, неузгодженості темпів економічного розвитку і посилення вимог екологічної безпеки, домінування природомістких галузей, високої питомої ваги ресурсо- та енергоємних технологій, сировинної орієнтації експорту та мілітаризації виробництва. Це призвело до погіршення якості довкілля та послаблення здатності екосистем відновлювати природні основи життєзабезпечення, поглибило кризу в економіці, створило реальну загрозу життю і діяльності людей та збереженню біологічного і ландшафтного різноманіття.

Поклавши в основу подальшого розвитку держави інтереси людини, її прагнення жити і творити в гармонії з природою та взявши до уваги основні ідеї і принципи, декларовані на конференції ООН з навколишнього середовища і розвитку (Ріо-де-Жанейро, 1992 р.), Україна започатковує процес змін, які за обсягом експлуатації ресурсів, інвестуванням, орієнтацією науково-технічного прогресу та інституційними перетвореннями відповідатимуть сьогоднішнім і майбутнім потребам, створять сприятливі умови для збереження глобальних природних систем і підтримання націй - основи всіх форм життя.

Сталий розвиток України - це процес розбудови держави на основі неподільності проблем збереження довкілля і процесу соціально-економічного розвитку з домінуванням критеріїв, вимог і показників якості навколишнього природного середовища.

Вибір шляхів забезпечення сталого розвитку здійснювався з урахуванням стратегічних цілей державотворення, реалій сьогодення, тенденцій розвитку світового співтовариства, місця і ролі України в Європі та у світі.

Ідея сталого розвитку стосується не тільки нинішніх, а й прийдешніх поколінь. Це - засвідчення рівноправ'я всіх поколінь і всіх людей кожного покоління, справедливості в просторі й часі, ефективного використання потенційних можливостей, збалансованості та підтримання суспільного розвитку і збереження довкілля.
Каталог: uploads -> editor -> 3418 -> 159345
editor -> Лекція для батьків (листопад 2011) Підготувала: Стоян А. М
editor -> Сенсорні системи рівноваги, руху, дотику, температури, болю
editor -> Тема: «Анатомо-фізіологічні особливості нервової системи у новонароджених. Геронтологічні зміни нервової системи» Спеціальність: „Сестринська справа”. Курс: іі. Кількість годин
editor -> «Хвороби крові»
editor -> 8 клас Теоретичний тур Тестові завдання (група А)
editor -> Особливі діти в закладі і соціальному середовищі
159345 -> Проекту Загальнодержавної програми Здорова нація на 2012-2016 рр
159345 -> Дніпропетровської обласної державної адміністрації


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка