Закрите акціонерне товариство „Страхова компанія “УкрПрофПоліс”Сторінка1/18
Дата конвертації05.02.2019
Розмір1,26 Mb.
ТипЗакон
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18Закрите акціонерне товариство „Страхова компанія “ІНГОССТРАХ”
ЗАТВЕРДЖУЮ

Генеральний директор

ЗАТ „СК “ІНГОССТРАХ”

_________________Хрипко Ю.П.

17” січня 2005 року
ПРАВИЛА

ДОБРОВІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ ВІД НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ


м. Дніпропетровськ, 2005


1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. На підставі Закону України "Про страхування" і даних Правил Закрите акціонерне товариство „Страхова компанія „ ІНГОССТРАХ ” (далі - Страховик) укладає договори добровільного страхування від нещасних випадків (далі – Договір страхування) з юридичною особою або дієздатним громадянином.

1.2. Страхувальник - юридична особа або дієздатний громадянин, які уклали з Страховиком Договір страхування.

1.3. Застрахована особа - фізична особа, про страхування якої від нещасного випадку укладений Договір страхування і яка може набувати прав і обов'язків Страхувальника згідно з Договором страхування.

Застрахованими особами можуть бути особи, які на час укладення Договору страхування не є онкологічно хворими, хворими на тяжкі форми захворювання серцево-судинної системи, ВІЛ-інфікованими, а також не знаходяться на обліку в наркологічних, психоневрологічних, туберкульозних, шкіро-венерологічних диспансерах.

Якщо Страхувальник уклав Договір страхування відносно себе, то він одночасно є і Застрахованою особою.

1.4. Вигодонабувач - фізична або юридична особа, призначена Страхувальником за згодою Застрахованої особи при укладенні Договору страхування для отримання страхової виплати у випадку смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку.

Якщо Вигодонабувач не був призначений або помер, то страхова виплата у разі смерті Застрахованої особи внаслідок нещасного випадку виплачується спадкоємцю(-ям) Застрахованої особи за законом або заповітом.

В період дії Договору страхування до настання страхового випадку Страхувальник за згодою Застрахованої особи має право змінити особу Вигодонабувача повідомивши про це Страховика письмово, якщо інше не передбачено Договором страхування.

1.5. За даними Правилами передбачається укладання Договору страхування окремої фізичної особи та страхування колективу працівників Страхувальника або групи осіб. В останньому випадку Договір страхування укладається Страхувальником - юридичною особою про страхування фізичних осіб, які є його працівниками або членами родини цих працівників.

До Договору страхування додається список Застрахованих осіб та інформація, яка необхідна Страховику для оцінки ризику.

1.6. Договір страхування - це письмова угода між Страхувальником і Страховиком, згідно з якою Страховик бере на себе зобов’язання у разі настання страхового випадку здійснити страхову виплату Страхувальнику або іншій особі, визначеній у Договорі страхування Страхувальником, на користь якої укладено Договір страхування, а Страхувальник зобов'язується сплачувати страхові платежі у визначені строки та виконувати інші умови Договору страхування.

Договори страхування укладаються відповідно до правил страхування.

1.7. Дані Правила регулюють загальні умови страхування та порядок укладення Договору страхування. Конкретні умови страхування визначаються при укладанні Договору страхування за згодою Сторін та повинні відповідати цим Правилам та не суперечити чинному законодавству України.


Каталог: uploads -> doc
doc -> України по Житомирській області
doc -> Ближненська зош і-ііі ступенів в олноваської рда донецької області напрямок
doc -> Право на життя, виживання та розвиток
doc -> Розробила вчитель основ здоров’я Свеської спеціалізованої школи №2 і-ііі ступенів «ліцей» Медведєва Лариса Анатоліївна
doc -> «Будова статевих клітин. Гаметогенез.»
doc -> Урок дослідження 10-й клас на тему: "Біологічне значення білків. Ферменти"
doc -> «Типи розмноження організмів. Нестатеве розмноження організмів»
doc -> Культура і духовне життя України в роки непу. Відображення процесу «українізації» в філологічній комедії М. Куліша «Мина Мазайло»


Поділіться з Вашими друзьями:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   18


База даних захищена авторським правом ©medicua.org 2019
звернутися до адміністрації

    Головна сторінка